Badania i rozwój
Badania i rozwój

Specjalistyczna wiedza w zakresie środków smarnych do pojazdów.

 

BIZOL stawia na surowce najwyższej jakości, które w połączeniu z naszą pasją, doświadczeniem i zaawansowaną niemiecką technologią pozwalają tworzyć najlepsze oleje silnikowe, dodatki i środki pielęgnacyjne, jakie są dostępne na rynku. Jako miłośnicy motoryzacji robimy to z pełnym zaangażowaniem, ponieważ naszą misją jest opracowywanie i rozwijanie produktów, które pozwalają chronić i utrzymać w jak najlepszych stanie Twój samochód nie tylko dziś, ale i w przyszłości. Aby osiągnąć te cel, zbudowaliśmy wybitny zespół badawczo-rozwojowy pod kierunkiem prof. Borisa Zhmuda.

Jako szef działu badań i rozwoju prof. Boris Zhmud wnosi bogate doświadczenie i bezcenną wiedzę. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie chemii fizycznej, chemii powierzchni, modelowania matematycznego i środków smarnych. Jest profesorem nadzwyczajnym chemii fizycznej na uznanym szwedzkim Uniwersytecie Lund, a jego rozprawa doktorska dotyczyła zagadnień z zakresu chemii powierzchni.

Międzynarodowy autorytet prof. Borisa Zhmuda znalazł odzwierciedlenie w pełnieniu przez niego funkcji członka rady redakcyjnej ds. materiałoznawstwa i inżynierii materiałowej, środków smarnych i towaroznawstwa. Ponadto jest on autorem wielu książek i artykułów na temat olejów silnikowych i innych środków smarnych.

Przepisy dotyczące ochrony środowiska i restrykcyjne normy emisji nakładają coraz większe wymagania na współczesne środki smarne. Zatłoczone drogi, koncentracja ruchu w miastach, a także nowoczesne technologie, jak np. hybrydy dodatkowo je zwiększają.

Współczesne, zaawansowane silniki potrzebują specjalnego traktowania i dedykowanych do swoich potrzeb olejów silnikowych. To bardzo ważne, ponieważ zignorowanie tych zaleceń może okazać się bardzo drogie. Badania pokazują, że koszty napraw po wystąpieniu awarii przekraczają 65% wartości silnika, natomiast wychwycenie problemu przed pojawieniem się awarii kosztuje mniej niż 5% ceny jednostki napędowej.

BIZOL Green Oil+ jest jedynym olejem silnikowym opracowanym specjalnie z myślą o sprostaniu wymagań, jakie stawiają realia motoryzacji w XXI wieku. To unikalna mieszanka estrów, PAO oraz przełomowych dodatków, które doskonale zaspokajają potrzeby dzisiejszych samochodów. W pełni syntetyczny BIZOL Green Oil+ zapewnia zaawansowaną i proaktywną ochronę na najwyższym poziomie i utrzymuje silnik w doskonałej kondycji.

Jest to tylko jeden z wielu przykładów prawdziwej wartości stworzonej przez innowacyjne środki smarne, płyny eksploatacyjne oraz produkty pielęgnacyjne zaprojektowane, udoskonalane i wyprodukowane w Niemczech przez BIZOL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl