Nagrody
Nagrody

BIZOL jest pierwszym niemieckim producentem oleju silnikowego, który otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2014.

Nagroda Communication Design została przyznana za nowe i innowacyjne opakowanie do olejów silnikowych BIZOL. BIZOL jest pierwszym niemieckim producentem oleju silnikowego, który otrzymał tak prestiżową nagrodę. Od 1955 r. nagrody Red Dot Design przyznawane są w prawie wszystkich branżach, ale nigdy w kategorii oleju silnikowego, do tej pory. Międzynarodowe jury złożone z 24 ekspertów projektowych wybrało BIZOL spośród 7 096 zgłoszeń z 49 krajów.

BIZOL przeprojektował swoje nowe opakowania, by spodobały się zarówno profesjonalnym mechanikom, jak i właścicielom samochodów. Kreatywny pomysł został udoskonalony przez profesjonalną firmę projektową Fedoriv. Powstały cztery łatwe do zapamiętania linie produktów do silników olejowych: GATP (Green, Allround, Technology i Protect).

Green - dla maksymalnej ochrony w korkach.

Allround - dla doskonałego czyszczenia silnika.

Technology - dla optymalnego oszczędzania paliwa.

Protect - przedłużania żywotność silnika.

"Zwykle opakowania na olej silnikowy nie są spersonalizowane, a ich etykiety są przeładowane informacjami, a specjaliści i właściciele samochodów nie mogą łatwo wyszukać, który olej silnikowy wybrać, dlatego stworzyliśmy pojemnik, który byłby wizualnie inny, pokazujący również łatwo zrozumiałe informacje. Prestiżowy Communication Design Award mówi sama za siebie, osiągnęliśmy nasz cel” - mówi z dumą Boris Tatievski, prezes BIZOL.

 

BIZOL otrzymał prestiżową nagrodę IAIR Award dla najlepszej firmy za innowację i przywództwo.

Laureaci Nagrody IAIR to laureaci Nagrody Nobla, tacy jak Michael Spence i Thomas Piketty oraz współpracownicy IAIR Joseph E. Steglitz, Nourel Roubini, Laura Tyson, Yu Yongding, Kenneth Rogoff, Daniel Gros i Raghuram Rajan.

Dotychczasowi zwycięzcy to firmy takie jak: IBM, BASF, Daimler, Royal Dutch Shell, Cartier, Fedex i ABB.

Boris Tatievski, założyciel i dyrektor generalny BIZOL, otrzymał nagrodę IAIR Award za najlepszą firmę na rzecz innowacji i przywództwa. BIZOL jest pierwszym niemieckim producentem oleju silnikowego, który otrzymał tak prestiżową nagrodę. Nagroda IAIR przyznawana jest w prawie wszystkich branżach, ale nigdy w kategorii niemieckich olejów silnikowych.

Nowe i innowacyjne oleje silnikowe BIZOL spełniają i przewyższają standardy niemieckiej branży motoryzacyjnej w oparciu o najwyższe standardy jakości przy 100% przejrzystości i ochronie konsumentów.

"Poza granicami Niemiec częściowo syntetyczne oleje silnikowe mogą być oznaczone jako w pełni syntetyczne oleje silnikowe, co nie jest dozwolone w BIZOL, ponieważ zgodnie z niemieckim prawem musimy wyraźnie oznaczać w pełni syntetyczne i częściowe syntetyczne oleje silnikowe. Otrzymanie tak prestiżowej nagrody mówi samo za siebie. W ten sposób ponownie osiągnęliśmy nasz cel” - mówi z dumą Bisol, Boris Tatievski.

 

 

 

Firma BIZOL zdobyła nagrodę za najlepsze opakowanie w Las Vegas w USA.

BIZOL wygrywa na AAPEX 3rd Award jako najlepsze opakowanie do importowanych samochodów lub ciężarówek w USA. Boris Tatievski, założyciel i dyrektor generalny BIZOL, jest wdzięczny organizatorom AAPEX, Auto International Association (AIA), naszemu partnerowi BIZOL USA, naszemu całemu zespołowi BIZOL, w szczególności marketingowi BIZOL i agencji Fedoriv za pierwszy niemiecki olej silnikowy, który otrzymał tak prestiżową nagrodę.

Kryteriami nagradzania:

  • Projekt i prezentacja/siła sprzedaży
  • Łatwość użycia
  • Dobry czytelność i łatwość weryfikacji zawartości opakowania
  • Łatwe otwieranie i ponowne zamykanie opakowań
  • Jakość opakowania, wystarczająca wytrzymałość, aby chronić i zapobiegać degradacji opakowania
  • Identyfikacja i etykietowanie produktu
  • Rozpoczęty w USA od 1 sierpnia 2013 r. Do AAPEX 2014 

"Poza Niemcami częściowe syntetyczne oleje silnikowe mogą być oznaczane jako w pełni syntetyczne oleje silnikowe, co nie jest dozwolone w BIZOL, ponieważ zgodnie z niemieckim prawem musimy wyraźnie oznaczać w pełni syntetyczne i częściowo syntetyczne oleje silnikowe, a otrzymanie tak prestiżowej nagrody marketingowej ponownie mówi samo za siebie. Dla nas najważniejsza jest filozofia naszej firmy: Bądź skuteczny " - mówi z dumą prezes BIZOL, Boris Tatievski.

 

 

BIZOL zdobywa międzynarodową nagrodę IF design

BIZOL został laureatem nagrody Global Design Award iF Design Award 2015 za innowacyjne opakowanie do oleju silnikowego. Od 1953 roku BIZOL jest pierwszym producentem oleju silnikowego, który otrzymał tak prestiżową nagrodę. Jury złożone z 53 ekspertów projektowych, wybrało BIZOL spośród 4773 zgłoszeń z 53 krajów. BIZOL jest jedyną firmą produkującą oleje silnikowe, która zdobyła nagrodę Red Dot Award za najlepszy Communication Design oraz nagrody IF Design za najlepszy projekt opakowań:

  • BIZOL otrzymał nagrodę w kategorii Best Packaging spośród 4,783 zgłoszeń z 53 krajów
  • Po raz pierwszy w historii firma Motor Oil wygrywa dwie najbardziej prestiżowe nagrody w zakresie globalnego wzornictwa
  • Gala rozdania nagród odbyła się 27 lutego w BMW Welt w Monachium w Niemczech.

"Osiągnęliśmy wspaniały rezultat przekształcenia zwykłego pojemnika na olej silnikowy w coś pięknego. Prezentujemy naszą innowacyjność i wysoką jakość naszych produktów także poprzez nasz projekt "- mówi z dumą prezes BIZOL Boris Tatievski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl